Motywacja do nauki szybkiego czytania?

Dzisiaj zapraszam do przeczytania gościnnego artykułu, którego autorem jest Kajetan Młynarczyk

Motywacja do nauki szybkiego czytania?

W tym artykule wymienię kilka informacji, które w znaczny sposób zwiększą Twoją motywację do nauki szybkiego czytania. Jeśli jeszcze nie zacząłeś, po przeczytaniu, tego tekstu, to się zmieni. Już za 3 miesiące od teraz będziesz w stanie go przeczytać co najmniej 3 razy szybciej niż w tej chwili. ;)

Myślisz sobie, „nie możliwe”, „to nie działa”, „nie mam czasu”, „nie chcę mi się”. Wiesz co to znaczy? To znak, że potrzebujesz motywacji. Tak, to wystarczy. Dzięki motywacji możemy zrobić znacznie więcej niż się nam wydaje. Czy wybiegniesz teraz z domu by pokonać w jak najszybszym czasie 10 km, w linii prostej od miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz? W zamian za to możesz wyruszyć w drogę powrotną. ;) Co Ty na to? Jak tam Twoja motywacja? ;) Jednak spójrzmy na sytuację, w której ktoś podpisałby z Tobą umowę, że w zamian za wypełnienie tego zadania otrzymasz 1 000 000 zł w gotówce. Czy to byłoby wystarczającą motywacją, do tego by zerwać się w tej sekundzie z krzesła? ;)

Pokaże Ci jak wiele możesz zyskać, jak wiele daje umiejętność naprawdę szybkiego czytania. Pamiętaj, że to wszystko może osiągnąć każdy. To tylko od Ciebie zależy czy będziesz czytać szybciej czy nie. To nie jest kwestia warunków, tylko Twojego własnego wyboru, a później pracy. To nie jest magia, to nie jest fałsz, to jest prawdziwa, najprawdziwsza, dostępna i niezwykle przydatna umiejętność. Wszystko jedno jak wiele zainwestujesz w naukę. Masz 100% pewność, że kiedy już znajdziesz się w gronie szybko czytających osób zyskasz wielokrotność czasu na nią poświęconego i tym samym pieniędzy. Uświadom to sobie i zrozum, że to wielka szansa!

Oto są punkty Twojej motywacji, do nauki szybkiego czytania. Czytając każdy z nich wyobrażaj sobie jakby, to było gdybyś już potrafił czytać 2, 3 i 10 razy szybciej, jak wykorzystałbyś tą umiejętność, jak byłbyś postrzegany przez inne osoby, kim możesz się dzięki temu stać? Postaraj się dokonać wizualizacji. Wykorzystaj swoją wyobraźnię.

 • kilkakrotnie przyśpieszysz tempo swojego czytania!
 • zyskasz więcej czasu, na dowolne cele!
 • zwiększysz swój komfort czytania!
 • jeśli zaangażujesz się w pracę, na 100% osiągniesz efekty!
 • zyskasz więcej wiedzy!
 • w czytaniu fotograficznym rekord świata wynosi 200 000 słów na minutę!
 • zaimponujesz osobom w Twoim otoczeniu! ;)
 • osiągniesz większy poziom zrozumienia czytanego tekstu niż przy zwykłym czytaniu!
 • zarobisz więcej pieniędzy!
 • poczujesz się bardziej wartościową osobą!
 • przyśpieszysz swój rozwój!

 

Teraz pozostaje jedynie zaprosić do działania. ;) Powodzenia.

Jeśli przyjdzie Ci do głowy, jeszcze coś motywującego, podziel się ze wszystkimi zostawiając swój komentarz.

Kajetan Młynarczyk

MOTYWATOR

 

 

 

 

Tags: , , ,

Leave a Comment