O mnie


Z PRZYKROŚCIĄ ZAWIADAMIAMY, ŻE DNIA 20 KWIETNIA 2013 MARCIN ZGINĄŁ TRAGICZNIE.


Marcin Kijak

Marcin Kijak

O technikach szybkiej nauki usłyszałem wiele lat temu od mojej starszej o 8 lat siostry, która również interesowała się tym tematem. Jej zainteresowanie zaowocowało napisaniem pracy licencjackiej, związanej z tym tematem (a dokładnie: szybka nauka języków obcych, temat: Hunting Knowledge ).

Następnie dowiedziałem się o pokazie zadziwiających technik uczenia się i zapamiętywania, organizowanych przez Centrum Treningowe Wojakowskich (CTW). Poszedłem tam i zostałem oszołomiony tym, w jak szybkim tempie można z łatwością zapamiętać setki a nawet tysiące informacji.

W 1998 roku sam poszedłem na kurs, osiągając podobne rezultaty… Wszyscy na szkoleniu to potrafili… Okazało się, że takie możliwości ma każdy, a kluczem jest nie talent, lecz odpowiednia strategia efektywnej nauki.

Kolejnym punktem przełomowym był mój pierwszy kurs Metody Silvy, czyli samokontroli umysłu. Dowiedziałem się tam, że mózg ma nieograniczone możliwości, a jedynymi ograniczeniami, są przekonania człowieka…

Nauczyłem się programować swój własny umysł na rezultaty których pragnę, osiągać zaplanowane cele, kontrolować sen, likwidować bóle i mnóstwo innych przydatnych technik, w tym szybkiej nauki.

W ciągu pięciu następnych lat, moje życie zmieniło się nie do poznania…

Czas zainwestowany w setki przeczytanych książek, przesłuchanych nagrań, odbytych kursów, seminariów, konferencji przełożył się na całkowitą przemianę mojej osoby.

Z osoby która nie umiała się uczyć, miała marne wyniki w nauce, zmieniłem się w człowieka sukcesu, który wie że potrafi osiągnąć wszystko z łatwością i spokojem. Dzięki tej przemianie, już nigdy nie miałem problemów z nauką.

Co więcej, na studiach miałem jedną z najwyższych średnich i utrzymywałem się ze stypendium naukowego. W międzyczasie aktywnie udzielałem się w kołach naukowych, samorządzie i zostałem starostą roku. To wszystko dzięki efektywnej nauce, na którą poświęcałem niewiele czasu.

Po ukończeniu studiów postanowiłem, iż moją misją będzie przekazywanie tej wiedzy dalej. Efektem jest niniejsza strona (oraz kilka innych), blog, kilka darmowych kursów, książek, oraz prowadzone przeze mnie szkolenia stacjonarne.

Jeśli chcesz mnie lepiej poznać, zapraszam na stronę domową: www.MarcinKijak.pl

Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz to zrobić tutaj: Kontakt >>

Pozdrawiam,
Marcin Kijak

SzybkieCzytanieBlog.pl

PS.: Zapraszam Cię do rejestracji forum szybkiej nauki i czytania, gdzie toczą się dyskusje na temat szybkiego czytania! Kliknij tutaj: www.SzybkaNaukaForum.pl

Leave a Comment