Odkryj „Magię Zintegrowanego Czytania”

magia czytania

magia czytania

Jednym z częściej powtarzanych dzieciom powiedzeń, jest „Ucz się dziecko ucz, wiedza to potęgi klucz”. Jeśli dobrze się nad tym zastanowimy, jest w tym ziarno prawdy.

O ile wieki temu, o potędze człowieka często świadczył jego rodowód (rodziny królewskie, szlachta, etc.) albo siła fizyczna, o tyle dzisiaj – zwłaszcza w kulturze zachodniej, wyznacznikiem potęgi jest najczęściej wiedza i umiejętności.

Osoba, która posiada większa wiedzę i umie ją wykorzystać (= mądrość), jest w stanie wyprzedzić całe otoczenie a nawet branżę. To dzięki wiedzy i działaniu, mamy w tych czasach tak wielu „self-made” milionerów.

Z drugiej strony ludzie, którzy nie posiadają wystarczająco dużo wiedzy lub nie potrafią z niej korzystać, są biedni a ich życie a nawet zdrowie – stacza się coraz niżej.

Do czego zmierzam?

Otóż, jednym z najlepszych sposobów zdobywania wiedzy, jest czytanie. Jak mawia Brian Tracy, nie ma takiego problemu, który nie byłby rozwiązany przez jakiegoś człowieka i opisany w książce.

W książkach, artykułach, na stronach internetowych, w publikacjach naukowych - znajdziesz wszystko, co potrzebujesz wiedzieć na interesujący Cię temat. Możesz dowiedzieć się jak schudnąć, jak zdobyć sławę i pieniądze, jak rozwijać się duchowo i zawodowo, jak zwiększyć swoją wartość rynkową, jak znaleźć swoją „drugą połówkę”, jak wychowywać dzieci i jak radzić sobie ze starością…

Jednym zdaniem, są tam miliony informacji które czekają, abyś po nie sięgnął i zmienił coś w swoim życiu!

Jest jednak pewien problem. Treści tych jest na pęczki w każdej księgarni, bibliotece czy stronie internetowej. Jak przedrzeć się przez ten gąszcz informacji i oddzielić ziarno od plew?

Odpowiedź jest prosta: trzeba czytać efektywnie.

Zwykłe czytanie w dzisiejszej erze informacji, już nie wystarczy. Trzeba czytać więcej i szybciej. Trzeba lepiej selekcjonować informacje i skuteczniej je gromadzić.

Do tego służą właśnie techniki zintegrowanego czytania. Kliknij tutaj, aby już za chwilę je poznać : Magia Czytania Online >>

Pozdrawiam,
Marcin Kijak

PS.: To właśnie dzięki książkom, poznałem Briana Tracy i zacząłem dla niego pracować. Dzięki książkom rozwiązałem większość swoich problemów życiowych i zmieniłem całe swoje życie. Dlatego też, zawsze będę promował tego typu przedsięwzięcia i czytanie książek!

Wejdź tutaj, a przeczytasz moją krótką historię: Magia Czytania Online >>

 

 

 

Tags: , ,

Leave a Comment